O Loktu Shi

O Loktu Shi

Vyrábíme pro Vás šátky a oděvy na nošení dětí. Víme totiž, že Vaše náruč je to nejlepší místo pro Vaše miminko. Bezpečný přístav, místo, ze kterého se seznamuje se světem kolem sebe. Věříme také, že láskyplný dotek a sdílené zkušenosti jsou nejlepšími způsoby, jak navázat láskyplné a trvalé vztahy. Jednou Vaše dítě přístav opustí a půjde svou cestou. Hřejivé teplo Vaší náruče mu zůstane v srdci

213

Název společnosti odkazuje na dlouholetou tradici nošení dětí v našem regionu. Naše prababičky nosily své děti v trávničkách nebo jinak v loktuších, které se používaly k přenášení dřeva, trávy - a dětí. Děti tak byly se svými rodiči od útlého věku a mohly se o svém světě učit od velmi mladého věku. S pokorou následujeme tuto tradici.

Loktu She jako společnost založily ženy, které se seznámily díky nošení dětí. Každá z nás přinesla společnosti něco zvláštního - a ačkoli ne každá zůstala dodnes, všechny na ni vzpomínají s láskou a vděčností. Od svého založení v roce 2016 se společnost rozrostla a mnoho věcí se změnilo. Máme vlastní šicí dílnu, širokou škálu šátků na nošení dětí v různých provedeních, materiálech a konstrukcích, různé druhy oblečení na nošení dětí a mnoho doplňků. Máme také skvělé kolegy, milé partnery, spolehlivé dodavatele a několik dalších dětí, které se od té doby narodily.

Naše filozofie je stále stejná:

Vyrábíme krásné a funkční výrobky za férovou cenu. Je pro nás důležité, aby to, co děláme, vycházelo z nás. Vzory na šátky kreslíme sami, s pomocí textilní výtvarnice je pak dotahujeme do finální podoby. Navrhujeme oblečení a vytváříme si vlastní střihy. Tomu, co děláme, věříme.

Volíme kvalitní materiály. Takové, aby vydržely. Aby byly zdraví neškodné. U vlny dbáme na to, aby bylo o ovce, ze kterých pochází, dobře postaráno.

Nevozíme věci zbytečně sem a tam. Pokud je to jen trochu možné (a možné to je skoro vždycky), volíme české a evropské dodavatele. Výroba samotná pak probíhá v České republice: v tkalcovnách s dlouhou tradicí výroby, v rodinné pletárně a hlavně v naší vlastní šicí dílně pod Ještědem.

Naše výrobky musí fungovat. Při vývoji využíváme vlastní zkušenosti s nošením dětí, spolupracujeme s lektorkami nošení dětí i se zkušenými nosícími rodiči. Novinky nejprve důkladně testujeme: teprve po vychytání všech připomínek můžou do světa!

Na základě zpětné vazby od zákazníků naše produkty pravidelně vylepšujeme. Budeme rádi, když nám napíšete, jak jste s nimi spokojení! Nejlépe na e-mail info@loktushe.cz.

Podporujeme rodiče při nošení dětí, osobně i na sítích. Víme, jak rozporuplné jsou informace, které se k novopečenému rodiči dostávají od odborníků, rodiny a z internetu. Každoročně pořádáme v Liberci festival Radost z rodičovství (je vždycky v lednu, přijeďte), píšeme články, přednášíme. Učíme rodiče, jak šátek zavázat a ukazujeme jim, jak si nošení zpříjemnit.

Rozvíjíme se. Zajímáme se o nejnovější poznatky týkající se nošení dětí a péče o ně, čteme vědecké studie, účastníme se přednášek a kurzů. Stejně sledujeme nové materiály a technologie výroby.

Spokojený tým je základ. Našim zaměstnancům vycházíme vstříc v jejich individuálních potřebách, podílejí se na rozhodování o chodu firmy, pracují v důstojných podmínkách za spravedlivou odměnu. Staráme se o dobré vztahy. Vzájemná inspirace a podpora je pro nás zásadní.

Jsme mámy malých dětí, o které pečujeme kontaktně, s láskou a respektem. Ne, v žádném případě nejsme dokonalé. Ano, někdy jsme taky protivné. Ne, nemáme doma vzorně naklizeno. A ano, zkombinovat péči o rodinu s podnikáním je docela hukot! Nešlo by to bez podpory našich úžasných partnerů a našich rodin, které nás podporují. Neustále se učíme, jak to všechno co nejlépe skloubit dohromady. Někdy je to náročné, někdy je to dobrodružné a často je to legrace.

Děkujeme, že jste na této cestě s námi.

Tým Loktu She