Zero waste

Představujeme vám novou řadu šátků a doplňků ZERO WASTE, přátelskou k životnímu prostředí. Jejím cílem není nic menšího než snížit odpad z výroby na naprosté minimum.

Způsob, jak snížit dopad výroby na životní prostředí, i prostor na hraní. To je nová řada šátků a doplňků Zero Waste. Všechny výrobky této řady pocházejí (částečně nebo úplně) z materiálu, který zůstal ležet v koutě jako zbytek z jiných projektů. Není ale kvůli tomu o nic méně kvalitní a využitelný! 

Možná vás napadá, že řešením by bylo tyhle zbytky nevytvářet. Máte jistě pravdu - ale svět není dokonalý. Ne vždy je možné přesně sladit množství osnovní a útkové příze tak, aby jedno nebo druhé nezbylo. V Zero Waste edici používáme navíc i materiály zbylé z projektů jiných firem. Vždy přitom samozřejmě dbáme na to, aby příze splňovaly naše přísná kritéria bezpečnosti, zdravotní nezávadnosti a aby se výsledek dobře a příjemně nosil.

Zero Waste je náš prostor pro radost a hru. Jako takové to vaření, když máte skoro prázdnou lednici - a přesto ze surovin uděláte skvělou večeři, po které se každý olizuje. Tuhle radost nám dává řada Zero Waste. Vzít dohromady to, co zbylo, a vytvořit něco nového, parádního, neotřelého. Něco, co se neopakuje: z principu věci vyplývá, že v řadě Zero Waste najdete samé limitky.

Z řady Zero Waste máme velikou radost, protože snižovat dopad naší výroby na životní prostředí a inspirovat k tomu i ostatní je něco, oč usilujeme od začátku. Daří se to i díky Vaší podpoře.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení