Nošení dětí

Nošení dětí v šátku

V této rubrice (pro její otevření klikněte na úvodní fotografii) najdete články o všem, co jste chtěli vědět o nošení dětí ;) Jaké jsou přínosy pro děti a rodiče, jak je to se zádíčky a kyčlemi miminka, jestli je možné dítě nošením rozmazlit, jak je to s nošením u dětí, které jsou nemocné nebo se narodily s nějakou zdravotní potíží. Pokud jste nenašli článek na téma, které by Vás zajímalo, napište nám na email info@loktushe.cz :) 

Videonávody

Po rozkliknutí obrázku najdete rubriku s videonávody pro začátečníky i pokročilé. Jak uvázat šátek nebo ring sling, jak miminko v šátku srovnat nebo nakojit. Jsou zde také návody na opravu šátku, když se vytáhne nebo přetrhne nitka. Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám na info@loktushe.cz 

Lektorky nošení

Žádný učený z nebe nespadl. Rodičovství je navíc tak náročný a velký úkol, že se občas hodí, když Vás někdo podpoří, povzbudí a pomůže. Pokud se při nošení dostanete do situace, kdy si nebudete vědět rady (ať už půjde o první navázání miminka do šátku, nošení větších dětí na zádech nebo specifické situace jako jsou dvojčata nebo nějaký zdravotní problém), doporučujeme Vám vyhledat lektorku nošení dětí ve Vašem okolí. Seznam je rozdělený podle krajů - pokud se nacházíte na pomezí, zkuste nakouknout i do sousedních krajů, možná tam najdete někoho blízko Vás.