Tým Loktu She

Bára Šolková

Vedoucí týmu, e-shop, finance

Bára je ta, která drží celou Loktu Shi pohromadě. Nesmírně pracovitý člověk, který se stará o pohodu všech - a taky o to, aby bylo v pořádku všechno, co má být. Vede celý tým, stará se o šicí dílnu, finance i e-shop. A samozřejmě také o svoje tři děti a muže.

bara.solkova@loktushe.cz

Helena Kuličová

Objednávky, zákaznický servis, velkoobchodní spolupráce (prodejci, lektorky nošení dětí), testování šátků

Na naší usměvavou Helenu se můžete obrátit s veškerými dotazy ohledně objednávek. Píšete si s ní na kontaktním emailu info@loktushe.cz, na našem Facebooku a Instagramu. Má také na starosti naše milé prodejce a spolupráci s lektorkami nošení dětí. Zodpovídá za testování šátků, takže pokud chcete ve vaší skupině zorganizovat sraz a vyzkoušet si na něm naše šátky nebo oblečení, ozvěte se jí. Jinak je to zasloužilá matka čtyř dětí a babička čtyř vnoučat a v rodině vášnivá propagátorka nošení ;)

helena.kulicova@loktushe.cz

 

Blanka Stránská

Krejčová

Blanka je nesmírně pečlivá a rychlá zároveň - zkrátka opravdový poklad! Pod jejíma rukama vznikají všechny naše šátky a ring slingy, ale také dětské oblečení, pánské bundy na nošení dětí a další.

 

Alena Herajn

Designérka, návrhářka

Ála je ženou, která přináší do Loktu She úsměv za každých okolností. Umí navrhnout a zrealizovat oblečení pro děti i dospělé, pracujeme spolu na nosítku a nezastaví se ani před šitím stanu :-) Je šikovná, pečlivá, je radost s ní pracovat.