Tým Loktu She

Bára Šolková

Vedoucí týmu, e-shop, finance

Bára je ta, která drží celou Loktu Shi pohromadě. Nesmírně pracovitý člověk, který se stará o pohodu všech - a taky o to, aby bylo v pořádku všechno, co má být. Vede celý tým, stará se o šicí dílnu, finance i e-shop. A samozřejmě také o svoje tři děti a muže.

bara.solkova@loktushe.cz

Anna Kšírová

Propagace, výroba šátků a pletenin, fotografování

Anička je tvořivý duch Loktu She - a také člověk, se kterým si píšete na našem Facebooku a Instagramu. S hlavou v oblacích a občas i nohama na zemi.

anna.ksirova@loktushe.cz

Helena Kuličová

Personalistika, objednávky, velkoobchodní spolupráce (prodejci, lektorky nošení dětí), testování šátků

Na naší usměvavou Helenu se můžete obrátit s veškerými dotazy ohledně objednávek. Má také na starosti naše milé prodejce a spolupráci s lektorkami nošení dětí. Zodpovídá za testování šátků, takže pokud chcete ve vaší skupině zorganizovat sraz a vyzkoušet si na něm naše šátky nebo oblečení, ozvěte se jí. Jinak je to zasloužilá matka čtyř dětí a babička dvou (brzy tří) vnoučat, která má ráda lidi a koně, což spojuje ve své práci pro neziskovou organizaci Svítání, jež se věnuje hiporehabilitaci.

helena.kulicova@loktushe.cz

Alena Stoklásková

Krejčová

Alča je nesmírně pečlivá a rychlá zároveň - zkrátka opravdový poklad! Pod jejíma rukama vznikají všechny naše šátky a ring slingy, ale také dětské oblečení, pánské bundy na nošení dětí a další. Je s námi už skoro tři roky a je opravdová radost sledovat, jak za tu dobu ohromně krejčovsky vyrostla. 

alena.stoklaskova@loktushe.cz