VÁNOČNÍ NAKUPOVÁNÍ NENECHÁVEJTE NA POSLEDNÍ CHVÍLI. Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zadaných a zaplacených do pátku 18. prosince do 12:00 hodin. Objednávky předáme do přepravy vždy včas, neneseme však odpovědnost za včasné doručení přepravcem na místo dodání. Děkujeme za pochopení. Vaše Loktu She

Tajemství spokojených Vánoc

Nové odrážedlo, lego, kolotoč nad postýlku, hračka z certifikovaného dřeva? Ve skutečnosti je tím nejlepším dárkem pro dítě rodič sám. Miminkům stačí, když je máte u sebe v náručí, starší děti si potřebují občas pohrát, popovídat... a jako bychom to sami neznali, někdy je to těžké dětem svou pozornost věnovat. 

Vlastně vám ani nechci říkat, abyste si od dětí nechali letos dát jako dárek větší napojení na skutečný svět, ve kterém je potřeba dělat stopy ve sněhu, postopadesáté si přečíst Krtka ve městě, často se pochovat a pomazlit, oplakat koláč, který se rozlomil, zahrabat se do listí, fascinovaně hledět na bagr hloubící výkop. Článků, ve kterých rodičům kdekdo říká, co by měli a neměli, už je dost. Pravda ale je, že když se člověk dokáže ponořit do přítomnosti s dětmi a partnerem, tak je to fajn. 

Udělejte si Vánoce podle svého :) A moc Vám přejeme, abyste přitom toho spokojeného plynutí zažili co nejvíc.

Za Loktu Shi Vás zdraví Anička