Bára Šolková

Bára Šolková

vedení firmy, personalistika, finance, e-shop

bara.solkova@loktushe.cz

IMG_6943

Profesně jsem sociální pracovnicí a ve své praxi jsem realizovala řadu projektů směřujících k podpoře lidí se sociálním znevýhodněním. Vždy mi ale chyběla možnost dát lidem smysluplnou práci, kde by dokázali obstát a stabilizovat svou situaci trvale. Postupem času se pro mě sociální podnikání stalo směrem, kterému se chci věnovat. Když jsem se stala matkou, dostaly tyto mé zájmy mnohem jasnější obrysy – chci mít takovou práci, kde bych byla užitečná širokému spektru lidí, bavila mě, rozvíjela a měla bych dostatek prostoru pro svou rodinu. Loktu She je pro mě velmi ambiciózním projektem, který všechny tyto potřeby kloubí.  Jsem ve firmě od jejího samotného zrodu, a už jsem provedla tým mnoha náročnými obdobími, ať už šlo o potíže zevnitř nebo zvenku. Těší mě, že jsme vždycky nakonec našli řešení.

Vzhledem ke své původní profesi sociální pracovnice mi hodně záleží na tom, v jakých podmínkách naši zaměstnanci pracují. Snažím se jim maximálně vycházet vstříc a budovat v týmu atmosféru pochopení a důvěry.

Loktu Shí žije celá rodina - moji synové Vítek a Štěpánek si hrají na to, že mají svoje vlastní podnikání, můj muž Honza, který sám také podniká, mě podporuje a pomáhá mi v mnoha ohledech. V Loktu Shi pomáhají i moji rodiče, maminka má například na starosti expedici.

V soukromí jsem ráda se svou rodinou a přáteli, jsem aktivní ve dvou neziskovkách, vandruju, hraju si a zpívám.

33778939_1958176470922723_467114277971427328_n

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení