Bára Šolková

Bára Šolková

vedení firmy, personalistika, finance, e-shop

bara.solkova@loktushe.cz

IMG_6943

Profesně jsem sociální pracovnicí a ve své praxi jsem realizovala řadu projektů směřujících k podpoře lidí se sociálním znevýhodněním. Vždy mi ale chyběla možnost dát lidem smysluplnou práci, kde by dokázali obstát a stabilizovat svou situaci trvale. Postupem času se pro mě sociální podnikání stalo směrem, kterému se chci věnovat. Když jsem se stala matkou, dostaly tyto mé zájmy mnohem jasnější obrysy – chci mít takovou práci, kde bych byla užitečná širokému spektru lidí, bavila mě, rozvíjela a měla bych dostatek prostoru pro svou rodinu. Loktu She je pro mě velmi ambiciózním projektem, který všechny tyto potřeby kloubí.  Jsem ve firmě od jejího samotného zrodu, a už jsem provedla tým mnoha náročnými obdobími, ať už šlo o potíže zevnitř nebo zvenku. Těší mě, že jsme vždycky nakonec našli řešení.

Vzhledem ke své původní profesi sociální pracovnice mi hodně záleží na tom, v jakých podmínkách naši zaměstnanci pracují. Snažím se jim maximálně vycházet vstříc a budovat v týmu atmosféru pochopení a důvěry.

Loktu Shí žije celá rodina - moji synové Vítek a Štěpánek si hrají na to, že mají svoje vlastní podnikání, můj muž Honza, který sám také podniká, mě podporuje a pomáhá mi v mnoha ohledech. V Loktu Shi pomáhají i moji rodiče, maminka má například na starosti expedici.

V soukromí jsem ráda se svou rodinou a přáteli, jsem aktivní ve dvou neziskovkách, vandruju, hraju si a zpívám.

33778939_1958176470922723_467114277971427328_n