Ring sling: pomocník pro každou příležitost

Bleskově navázaný, skladný a elegantní: ring sling milují děti i rodiče.

Když u vrátek zazvoní pošťák nebo kamarádka a je potřeba tam rychle běžet otevřít. Když chcete jen na chvilku vyběhnout se psem. Když se chystáte do města autem a bude to kolotoč opakujících se hop do šátku - hop do auta. Když potřebujete poponést unavené batole, které rádo chodí samo, ale teď zrovna ho bolí nožičky. Když chcete umýt nádobí a dítě se zrovna potřebuje chovat...

Rhododendrons_Gaia_RS

Pro všechny tyhle případy se hodí mít po ruce šikovného kamaráda: ring sling (často zkracovaný na RS), cca dva metry dlouhý šátek, do kterého jsou na jednom konci zašité dva hliníkové kroužky. Jeho výhody jsou následující:

1) Navázáno máte bleskově: zatímco uvázat na sebe dlouhý šátek nějakou dobu trvá, i když máte cvik, ring sling na sebe nandat v cuku letu. Můžete ho totiž mít předvázaný a vždy jen povolit nebo dotáhnout látku v kroužcích. To dělá z ring slingu skvělou volbu na všechna ta domácí i venkovní chvilková poponesení a potulení.

2) Z boku je skvěle vidět: to ocení všichni zvědavci, které zajímá, co to ta máma nebo táta dělají. Z boku to totiž vidí mnohem lépe než z břicha nebo i ze zad.

3) Kojení v ring slingu je tak snadné: povolíte kroužky, posunete dítě o něco níž, podle potřeby zase dotáhnete a je to. Jednodušší, než v klasickém šátku nebo nosítku.

BirdGarden_Grey

4) Vejde se (skoro) všude: ring sling je jedno z nejskladnějších nosítek a mezi šátky v tomto ohledu jednoznačně vede. Ideální varianta pro děti, které hodně běhají, ale občas ještě potřebují ponosit. 

5) Neocenitelný na cestách: hodí se do vlaku, autobusu i auta. Zvládnete s ním všechny rychlé přestupy i výběhy z parkoviště do obchodu. 

6) Je nesmírně elegantní: hodí se pro všechny slavnostní příležitosti, ať už jdete na ples nebo na svatbu. 

7) Má i další využití:  Pokud čekáte miminko, můžete ring sling využít jako podpěrný pás pro těhotné bříško, úleva pro záda je okamžitá. Daniela Hummelgreen ze Slyngekompagniet, která Loktu Shi zastupuje v Dánsku, si ke konci těhotenství RS z šátku Bird Garden Grey velmi pochvalovala :) 

Bird Garden Grey_RS

Ring sling se prostě hodí. Vázací začátky můžou být složitější, než by člověk čekal, ale pokud budete mít trpělivost a vychytáte několik nezbytných triků (popisujeme je v našem návodu, který ke každému šátku přikládáme), zjistíte, že máte doma pomocníka, který je šikovný nad jiné.

Naši bohatou nabídku ring slingů si můžete prohlédnout zde. Ke každému ring slingu zakoupenému u nás dostanete brožuru s textovým a obrazovým návodem na použití ring slingu.

Ať se vám krásně nosí!

RS_frost007