Šátkové srazy jsou tu!

Zpráva z úplně prvního letošního Loktu šátkového výletu. 
Děkujeme Zuzce ze skupiny Nosím na srdci za uspořádání srazu a za zprávu. Přečíst si ji můžete právě tady:

"Moc děkujeme všem z LoktuShe, že nám na první setkání po roce zapůjčily fantastické šátky. Všechny jsme se na ně těšily a zápůjčku doplnily o soukromé sbírky, včetně oblečení.
Svetry vzbudily hlasité ohlasy, jak kvalitou materiálu, tak i promyšleností střihů a krásnými barvami.
Motion i Rhododendrons jsou sázkou na jistotu svou krásou vzorů i barevnými kombinacemi, Silvany lákaly utíkající špunty zpět k maminkám na záda.
S jednou z ostřílených nosiček jsme se shodly, že vlastnostmi nás Oliver Twist posadil na zadek, nejen, že si hravě poradil na několik hodin s mým půlročním, ale stejně bravurně ponosil odrostlé batole. :) Že byla celá akce více než podařená se potvrdilo ve chvíli, když jsem sledovala novou maminku, jak si spokojeně kolíbá drobečka v mazlivém Motionu, v krásném úvazu, který se krátce předtím naučila.
LoktuShe mi tak jen opět potvrdilo, mé přesvědčení, že tyto šátky jsou i pro začátečníky báječnou volbou, dokonale poddajné, utkané tak, že vázání s nimi je radost a navázáním tak snadno vzniká celoživotní láska."

Loktu-satky-na vylete

Plánujete nosící srazy a chcete na nich mít víc šátků než svoje vlastní? Půjčíme vám naše. Napište nám nebo vyplňte krátký formulář ➡️ Loktu šátky na výletě

Rádi a často vysíláme šátky na testovací a seznamovací cesty, doma i jinde – teď zrovna Bird Garden Mint cestuje po Řecku, celou testovací sadu šátků jsme poslaly na srazy na Slovensko. Chcete se přidat? Dejte nám o sobě vědět. Stačí vyplnit jednoduchý formulář v odkazu a my se s vámi spojíme. Pusťte se do toho ;) ➡️ Loktu šátky na výletě