Šátkové srazy jsou tu!

Zpráva z úplně prvního letošního Loktu šátkového výletu. 
Děkujeme Zuzce ze skupiny Nosím na srdci za uspořádání srazu a za zprávu. Přečíst si ji můžete právě tady:

"Moc děkujeme všem z LoktuShe, že nám na první setkání po roce zapůjčily fantastické šátky. Všechny jsme se na ně těšily a zápůjčku doplnily o soukromé sbírky, včetně oblečení.
Svetry vzbudily hlasité ohlasy, jak kvalitou materiálu, tak i promyšleností střihů a krásnými barvami.
Motion i Rhododendrons jsou sázkou na jistotu svou krásou vzorů i barevnými kombinacemi, Silvany lákaly utíkající špunty zpět k maminkám na záda.
S jednou z ostřílených nosiček jsme se shodly, že vlastnostmi nás Oliver Twist posadil na zadek, nejen, že si hravě poradil na několik hodin s mým půlročním, ale stejně bravurně ponosil odrostlé batole. :) Že byla celá akce více než podařená se potvrdilo ve chvíli, když jsem sledovala novou maminku, jak si spokojeně kolíbá drobečka v mazlivém Motionu, v krásném úvazu, který se krátce předtím naučila.
LoktuShe mi tak jen opět potvrdilo, mé přesvědčení, že tyto šátky jsou i pro začátečníky báječnou volbou, dokonale poddajné, utkané tak, že vázání s nimi je radost a navázáním tak snadno vzniká celoživotní láska."

Loktu-satky-na vylete

Plánujete nosící srazy a chcete na nich mít víc šátků než svoje vlastní? Půjčíme vám naše. Napište nám nebo vyplňte krátký formulář ➡️ Loktu šátky na výletě

Rádi a často vysíláme šátky na testovací a seznamovací cesty, doma i jinde – teď zrovna Bird Garden Mint cestuje po Řecku, celou testovací sadu šátků jsme poslaly na srazy na Slovensko. Chcete se přidat? Dejte nám o sobě vědět. Stačí vyplnit jednoduchý formulář v odkazu a my se s vámi spojíme. Pusťte se do toho ;) ➡️ Loktu šátky na výletě

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení