Loktu She pomáhá :) Šátky, roušky a jeden splněný slib

Jsme mámy, tety, babičky, stejně jako vy prožíváme všechny události a životní osudy lidí kolem nás. Loktu She je od svého založení firmou, která kromě svého podnikatelského zaměření na výrobu a prodej šátků a oblečení na nošení dětí věnuje pozornost dění kolem nás. Pomáháme maminkám a dětem, dětem a rodinám s různým znevýhodněním ať už zdravotním nebo sociálním. V loňském roce jsme se zaměřili na pomoc pěstounským rodinám a dětem se zdravotním znevýhodněním.

Darovaly jsme šátky na nošení dětí pěstounkám a maminkám samoživitelkám, podpořili jsme dvě dobročinné  on-line akce na pomoc dětem se zdravotními obtížemi.

Při nárazu první covidové vlny jsme i v Loktu She šili roušky, model s kapsou na nanofiltry. Nebyli jsme v tom sami - připojili se k nám další kamarádi a dobrovolníci. Návod na ušití je stále na našem YouTube kanálu. Ušité roušky jsme darovali neziskovým organizacím pečujícím o  osoby bez domova a seniory

Na podzim jsme ušili funkční stylové roušky s natištěným logem kampaně #ProPodporu pro Děti úplňku, sdružení rodičů dětí s poruchami autistického spektra.

Splněný slib aneb povídka o šátku

V roce 2017 jsme navrhli, nechali natkat a připravili k uvedení do prodeje nový šátek. Od samého začátku nám našeptával cosi o své výjimečnosti. Možná proto nám žádný z našich nápadů na jeho pojmenování nepřipadal jako ten pravý.

Jak víte, před uvedením nového šátku každý důkladně testujeme. No a tenhle šátek se při testování vydal na delší výlet, který mu dal jméno - Rhododendrons Hope. Jeho příběh si můžete přečíst na blogu. Díky tomu příběhu uzrála v našich hlavách myšlenka věnovat  5 % z každého prodaného šátku Hope na humanitární pomoc, konkrétně organizaci Člověk v tísni, která ji v široké míře zajišťuje.

V tomto roce se prodal poslední kousek. Celkem bylo prodáno 50 šátků různých délek. Celkovou částku jsme ještě upravili směrem nahoru a v prosinci ji na konto Klubu přátel Člověka v tísni odeslali.

Děkujeme Vám všem, kteří jste spolu s námi koupí šátku pomáhali.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení