Větrovka na nošení dětí

recenze_vetrovka_unipouziti_pan"Po velké úvaze jsme se rozhodli zakoupit větrovku. Zvažovali jsme hlavně kvůli ceně, která je opravdu vysoká. Vše, co jsme však prozatím od Loktu She koupili (dva šátky a svetr), bylo skvělé, proto jsme se rozhodli investovat i do větrovky.
Materiál je příjemný, lehký, poddajný. Žádný velký nebo dlouhý déšť jsme nezažili, ale proti rozmarům letního počasí je ideální. Věřím, že ji využijeme i na podzim, kdy bude na softshellovou bundu ještě příliš teplo.

Zvolili jsme větší velikost (L), aby mohl větrovku nosit i manžel a vlezla se nám pod ni ještě mikina nebo svetr. Pro mě je tedy větší, rukávy však nesjíždějí díky gumičce v jejich zakončení a jinak mi volnější střih nevadí. Větrovka se dá krásně smotat do kapuce (tak úhledný balíček jako na webu Loktu She se mi nepovedl, i tak ale zabírá málo místa). K nošení na zádech jsme s dcerou ještě nedospěli, proto nemohu hodnotit. Líbí se mi však řešení pomocí druků, kdy není nutné dozadu vpínat vsadku, jen rozepnete druky a místo pro dítě je na světě. Zde vidím jednu nevýhodu – druky se velmi špatně rozepínají. Rozepínám nehtem, protože mám strach abych neprotrhla větrovku, ale jde to hodně ztuha. Co je opravdu super, že střih je delší a spodní lem se dá stáhnout, dítěti tak nefouká na nohy. Větrovka má kapsy, které se zapínají také na druky. Upřednostnila bych zapínání na zip, kde mám větší důvěru v to, že věci z kapes nevypadnou.

S větrovkou jsme spokojení a děkuji celému týmu Loktu She za skvělé produkty tvořené s láskou. Vaše šátky jsou bezkonkurenční. Vděčíme vám za spokojené miminko a rodiče :-)

Muž na obrázku nosí běžně pánskou velikost M. Větrovku má velikost L."
Barbora Mágrová

 Větrovky vybírejte ve čtyřech barvách a velikostech S až XL⇒  https://www.loktushe.cz/vetrovky/