Bird Garden Bretagne - šátek na nošení dětí

"Šátek mi jel vyzvednout muž a já čekala s napětím, co doveze. Očekávala jsem tužší, ne úplně poddajný šátek, co sice bude relativně nadýchaný, ale žádný extra mazel to nebude. No a přivezl mi překvápko :). Šátek je opravdu relativně nadýchaný, což je vzhledem k příměsím docela zajímavé. Je velmi poddajný a dobře se s ním pracuje. Vlákna jsou pevná, ale šátek samotný je měkký a příjemný. Téměř vůbec se nemačká.
Určitě v něm nebude nijak extra horko, i přesto, že tenký tedy vůbec není. Ta narůžovělá strana mě nadchla, je krásně něžná, blýskavá a opravdu lahodící oku. Druhá šedá s namodralými odlesky není úplně moje barva, ale taky je moc hezká. Po úžasné sérii Hero/Habibi/Saga další skvělý kousek :). Moc děkuju za možnost zkusit ho!"  Sandra
Bird Garden Bretagne_2

"Šátek jsem testovala ještě nezanošený. Ze začátku byl trochu hrubší, ale i tak se celkem lehce dotahoval. Neškrábal a v úvazu držel na jeden uzel. I s použitím RS kroužků jsem byla velmi spokojená s jeho pevností. To že není moc elastický mi vůbec nevadilo, ba naopak.
Nosila jsem v něm syna ( 11 kg). Po hodině jsem ho necítila ani v jednovrstvém úvazu. Dceru ( 25 kg) jsem nosila jen chvilku na zádech ve třech vrstvách. Ta už byla mírně na zádech cítit. Ale takhle velké dítě už moc rodičů nenosí.
Věřím že po zanošení z něj bude úžasný šátek, se kterým bude plno rodičů spokojených. Zkušenější nosičky zvládnou navázat i malé miminko. Začátečníkům bych ho moc nedoporučovala."  Monika Hečlová