Co říkají zkušené nosící maminky na novinky s konopím?

Naše dvě letní novinky Bird Garden Bretagne a Flow Poseidon už vyzkoušelo několik zkušených nosících maminek, a my vám přinášíme jejich dojmy. Oba šátky obsahují konopí a viskózu, což je v Loktu Shi novinka. Recenze je tedy na místě!

Začneme s Bird Garden Bretagne, o kterém bloggerka Popelka Grimmová píše: "(ptáčci) jsou hodně zajimavý. Triweave vazba je nadýchaná, ale zároveň v něm cítím trochu to konopí (ale možná se ještě zanosí? Nevím, koliktrát byl vázaný přede mnou). Lehce pruží, jsou trochu silnější. Nemačká se. Je hodně nosný :) Pozn.: šátek byl vázaný jednou, takže ho Popelka testovala v podstatě nový :)

Na to jí naše další modelka Sandra napsala: "Chci: středně silný až mírně silnější šátek, co se v něm ale člověk ve vedru totálně nezavaří, co bude nadýchaný, ale ne extra volná vazba, aby se moc nevytahovaly nitky, bude jemný a měkký, ale ne extra klouzavý a prověšovací, pevný, ale zároveň i trochu pruživý. Tak něco jako Saga, ale klidně trochu větší "drsoň" :-)..jsou to tihle ptáci nebo ne?"

Na což Popelka odepsala, že ano, že požadavky Sandry Bird Garden Bretagne splňuje.

O Flow Poseidon psala pro změnu Monica Campadonico, majitelka Šátkománie, které prošlo rukama neskutečné množství šátků: "Vzor rybek od Loktu She miluju, ale zamilovala jsem si ho až při prvním navázání žlutých testovacích. Na fotkách jsem vždycky ze vzoru měla smíšené pocity, ale zároveň mě něčím přitahoval ???? Žluté rybky (Naiades) mám ráda, krásně vynikne vzor, jsou měkkoučké a výborně se mi v nich nosilo na zádech. Broskové rybky (Sirona) mi hodně seděly složením a nikdy jsem se nemohla rozhodnout, kterou stanou je navážu - u nich se moje láska k rybkám prohloubila.

Když holky přišli s tímhle složením a barvou, tak moje srdce zajásalo a já věděla, že tenhle šátek musím mít. Když mi dorazily trochu mě zarazila tuhost (nevím proč jsem měla očekávání na první dotek jemnějšího šátku). Po prvním vyprání to bylo lepší, vázat s nimi i přesto šlo hezky. Od třetího navázání jsou už hezky měkké. Do ruky je jich tak akorát, dotahují se dobře a odpustí i sem tam nějakou nepřesnost v úvazu. Na těle jsou mi příjemnější světlejší stanou dolu, obraceně na holé kůži trochu cítím konopí (věřím, že to brzy zmizí). Stříbrnou stanou nahoru jsou krásně elegantní a na slunci mám pocit, že se rybky lehce lesknou. Na druhé straně zase vynikne vzor. Nějak velkou mačkavost nepociťuji, dá se uhladit rukama ???? Takže do Poseidona jsem zamilovaná až po uši!"

Recenzi psala i Martina Jirsová, další zkušená nosící maminka dvou dětí, která Poseidona testovala celý týden na dovolené na horách: "Při prvním vázání byly ryby tužší, ale po týdnu už pustily jemný chloupek. Nosila jsem naši 13kg slečnu na výlety i na spánek, v dobře dotaženém vícevrstvém úvazu v pohodě obstály. Šátek mi přišel středně silný, nebylo ho moc do ruky, prakticky nepruží. Na břicho jsem teda vázala jen jednou, ale i to bylo fajn. A je krásný, i dcera si ho oblíbila."