Lenka Austová

Vedoucí oděvní sekce

návrhy oděvů, oděvní materiály, komunikace s dodavateli

kontakt: lenka.austova@loktushe.cz

Jsem vyučená dámská krejčová. Ve volném čase ráda šiju oblečení pro děti, především trička plná bagrů, traktorů a mašinek pro mé dva rošťáky Jířu a Matěje. Během druhého těhotenství jsem se pustila i do realizace vlastních nápadů na nosící oblečení.

Ke spolupráci s Loktu Shí jsem původně byla přizvaná jako možná zaměstnankyně. Společně jsme vyvíjely šátkové nosítko, později kabáty a nosící mikiny. Když mě zakladatelky oslovily s nabídkou partnerství ve firmě, byla to pro mě velká čest. Jsem moc ráda, že můžu spolupracovat na úžasném projektu ve skupině žen, s nimiž je radost se setkávat. Vlastní podnikání, které mi umožní propojit soukromý život s tím pracovním, je můj velký sen. Nejcennější je pro mě ale stejně fakt, že společně můžeme být nápomocné Vám na Vaší cestě ke spokojenému rodičovství.

Aktuálně vymýšlím nové modely nejen nosícího oblečení a dalších doplňků, vytvářím střihy a vlastnoručně šiji prototypy. Zajišťuji jejich testování a následnou výrobu. Neustále pátrám po zajímavých materiálech, které budou nejen krásné a kvalitní, ale v souladu s naším pohledem na svět také pokud možno místní výroby.

Pokud se mi nějakým nedopatřením podaří ukořistit i nějaký volný čas pro sebe, ráda jej strávím nad pěknou knížkou, a pokud “roupama nevím coby”, opráším i bednu s korálky.

 

Zpět na tým

Lenka Austová