Anna Kšírová

Art director, lektorka nošení

design a výroba šátků a pleteného zboží, podpora nošení, PR

kontakt : anna.ksirova@loktushe.cz

Anicka-27Původní profesí jsem lékařka, před narozením prvního syna jsem pracovala na neurochirurgické JIP. Mateřství pro mě znamenalo výrazné obohacení v mnoha ohledech - a mimo jiné jsem se velmi záhy dostala k nošení v šátku. Nejprve z praktických důvodů: abych se najedla a moje miminko přitom nemuselo plakat. Postupně jsem ale objevila, že nošení má mnoho přínosů pro rozvoj miminka, pro mámu i pro jejich vzájemný vztah. Největší roli hrála samozřejmě vlastní zkušenost a plno krásných zážitků, důležité byly ale i jednoznačně hovořící výsledky lékařských a antropologických výzkumů týkajících se nošení.

Postupně jsem začala v nošení podporovat i další rodiče kolem sebe. V březnu 2014 jsem absolvovala lektorský kurz u Anny Pohořálkové, což byla zkušenost, která velmi prohloubila mé porozumění ohledně vývoje a potřeb dětí. A od té doby se v této oblasti neustále rozvíjím a snažím se objevovat nové pohledy na věc - kvůli sobě a svým synům i kvůli ženám a mužům, s nimiž se setkávám na kurzech.

Velmi jsem toužila po tom, abych mohla lidem, které učím vázat, nabídnout i univerzální, dostupný a přitom krásný šátek, který by jim sloužil po celou dobu, kdy budou své dítě nosit. A Loktu She je pro mě splnění tohoto snu.

Ve firmě mám na starosti výrobu a design šátků, podporu nošení a PR. Také inovace a vývoj nosícího vybavení - zkrátka aby naše výrobky byly praktické, krásné a pohodlné pro Vás i Vaše miminka.

Ráda chodím po horách, lesích a loukách. Nejhezčí je, když mi aspoň jedno z dětí spí v šátku, a já jsem na nějakém místě s krásným výhledem - to je štěstí, klid a mír dohromady.

IMG_9717-2