Aneta Chramostová

Vedoucí obchodu

komunikace se zákazníky a prodejci, právní poradenství

kontakt: aneta.chramostova@loktushe.cz

Do týmu Loktu She jsem přistoupila jako poslední. Za to, že mě ostatní k tomuto úžasnému projektu přizvaly, jsem jim velmi vděčná. Práce pro Loktu Shi pro mě znamená nejen možnost seberealizace při mateřské, ale také trávení času se skvělými ženami a jejich dětmi. Jsem šťastná, že díky Loktu Shi mohu šířit nošení  a radost z něj mezi další rodiče.

Ve firmě mám na starosti hlavně komunikaci s našimi prodejci a se zákazníky. Rovněž mám na starosti přípravu smluv a právní poradenství, protože jsem vystudovaný právník a před mateřskou jsem pracovala jako koncipient.

Mimo Loktu Shi jsem na plný úvazek hlavně mámou malé Aničky a Marušky a manželkou svého muže. Pokud to jde, rádi vyrážíme do lesa s naší fenkou Kalů. Také velmi rádi vaříme a dobře jíme, dokážeme tím strávit klidně celý víkend :). Během těhotenství jsem se dostala k ručním pracem, po večerech občas háčkuju a snažím se plést. Co se pro mě po narození mé první dcery stalo nejen koníčkem, ale i samozřejmou součástí života, je nošení, díky kterému jsem poznala spoustu skvělých lidí, rozšířila si obzory a v podstatě získala práci, která mě baví.

Zpět na tým

Aneta Chramostová