VÁNOČNÍ NAKUPOVÁNÍ NENECHÁVEJTE NA POSLEDNÍ CHVÍLI. Doručení do Vánoc garantujeme u objednávek zadaných a zaplacených do pátku 18. prosince do 12:00 hodin. Objednávky předáme do přepravy vždy včas, neneseme však odpovědnost za včasné doručení přepravcem na místo dodání. Děkujeme za pochopení. Vaše Loktu She

Zima na... kraťasy. Soutěž o šátek!

"Po několika měsících listopad tu máme měsíc duben," shrnula letošní zimu kamarádka Káča. "Zima na kraťasy," říkáme my. Nemyslíme tím krátké kalhoty - my raději sukně - ale krátké šátky.

Asi bych to ani neměla říkat- ale po sedmi letech nošení jsem kouzlo krátkých šátků objevila na vlastní kůži. Ono totiž nést dítě do školky v pětimetrovém šátku je super. Jen se pak musíte nějak popasovat s tou mega šálou, která vám po předání dítěte zůstává :) A tak jsem jednoho dne vzala místo šestky trojku. A ejhle! Neslo se v ní pohodlně, a zbyla mi šála přiměřené velikosti, která se dokonce bez problémů vešla do batohu k počítači a vzorníkům.

Takhle nějak tedy vznikla Zima na kraťasy. Přidejte se k nám, objevte kouzlo krátkých šátků a jeden vyhrajte!

Pravidla soutěže jsou následující: od pondělí 24. února do pátku 28. února se na našem Facebooku (i webu) objeví každý den jeden video návod na šikovný úvaz. Na vás je úvaz zkusit s námi, a do komentářů k příspěvku dát fotku výsledku svého pokusu. Nezáleží na tom, kdy fotku přidáte, důležité ale je to stihnout do neděle 1. března večer. My v pondělí ráno vybereme z komentářů pod posledním videem vítěze, kterého požádáme o doložení všech fotografií e-mailem. Vítěz si může vybrat šátek velikosti 3 nebo 4 z e-shopu Loktu She podle své volby. Pokud není vybraný šátek skladem a látka už není k dispozici, je potřeba vybrat jiný.

Všichni účastníci soutěže, kteří nevyhrají a pošlou e-mail s fotografiemi všech úvazů, od nás dostanou poukaz na slevu do e-shopu ;)

  • soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku a nebo Slovensku
  •  provozovatelem soutěže je firma Loktu She, družstvo, se sídlem 28. října 59/42, 46007 Liberec, IČO 04712285
  •  soutěž probíhá od 24. 2. do 1. 3. 2020
  •  výherce stanoví náhodný los ze všech zúčastněných, kteří splní výše uvedené podmínky

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.