Letní limitovaná edice Rhododenrons s konopím a Tencelem

Konopí nás jako materiál oslovilo už před několika lety, dlouho jsme ale nemohli najít dodavatele, který by měl přízi v požadované kvalitě. Konečně ho ale máme, a můžeme Vám tak nabídnout úžasné letní novinky! Jsou to limitované edice, až dojdou, tak nebudou, proto neváhejte. 

Rhododendrons Phoenix je lehký šátek s bavlnou a konopím s žíháním v odstínech fuchsiové, korálové a pískové. Díky nižší gramáži se hodí i pro menší miminka, jako všechny rododendrony je ale tkaný dvojútkem, takže je pohodlný i pro větší děti. První ohlasy na něj jsou skvělé! 

Rhododendrons Tango je červenomodrý krasavec pro holky i kluky. Naše Anička ho důkladně otestovala o velikonočních prázdninách s tříletým Kryštůfkem, a prošel na výbornou.

Mimochodem, věděli jste, že konopí je jako materiál antibakteriální a nabízí ochranu proti UV záření? Více o něm si můžete přečíst v našem článku.

Pokud jsou vám bližší jemné barvy a decentní elegance šedé, bude se vám líbit Rhododendrons Marble. Tento šátek s příměsí Tencelu, lnu a biobavlny je úžasně jemný, splývavý a hladivý. Skvělá volba na letní dny!