Ring sling Rhododendrons Hope, vel. 1

Ring sling je skvělý pomocník - rychle navázaný, skladný, praktický a slušivý. Nejčastěji používaný pro nošení na boku, ale je možné s ním nosit na břiše i na zádech. Vhodný pro malá miminka i těžká batolata. 

Rhododendrons Hope je nesmírně měkký, jemný a nadýchaný šátek, se kterým se budete chtít neustále mazlit. Složení je naprosto luxusní: tencel pro lesk a hladkost, hedvábí pro pevnost a jemnost, merino pro nadýchanost. Šátek je tkaný dvěma útky (tzv. triweave). Tento způsob tkaní dodává plasticitu a zvyšuje pohodlí při nošení.

Složení: 43% česaná bavlna, 33% TENCEL®, 17% super fine merino TEC, 7% morušové hedvábí

Gramáž: 270 g/m2

Velikost:
1
Materiál:
tencel, merino, hedvábí, bavlna
Gramáž:
270 g/m2
Vzor:
Rhododendrons
Barva:
růžová, černá, bílá

Hedvábí je vskutku luxusní a příjemná příze: s nádherným leskem a unikátními vlastnostmi. Výborně nasákne vodu, má antibakteriální a léčivé účinky: je velmi vhodné pro lidi s citlivou pokožkou. Super jemná merino vlna podporuje termoregulaci. Merino je mulesing free a prošlo ekologickou bezchlorovou úpravou. Tencel je odolné a zároveň velmi příjemné vlákno, jehož výroba je šetrná k životnímu prostředí. Skvělá zpráva nakonec: šátek je možné prát v pračce.

Šátek je tkaný dvěma útky (tzv. triweave), což mu přidává na vzdušnosti, měkkosti a pohodlí. Ideální volba, pokud hledáte pohodlný příměsový šátek pro těžší miminko nebo batole, zároveň do něj s ohledem na jeho měkkost bez potíží zavážete i malé miminko.

materiál: 43% česaná bavlna, 33% TENCEL®, 17% super fine merino TEC, 7% morušové hedvábí

gramáž: 270 g/m2 po praní

Kroužky: hliník, vel. L

Údržba:  perte v pračce odděleně na velmi mírný program na vlnu (30°C, ždímání žádné nebo na nejnižší otáčky), používejte šetrné prací prostředky určené na vlnu. Nepoužívejte aviváž ani bělící prostředky. Sušte vodorovně rozložené, nedoporučujeme sušit v sušičce. Žehlete na nejnižší teplotu (program pro vlnu).

Šátek před použitím vyperte podle pokynů na etiketě, tkanina se srazí a vazba se zpevní. Se srážlivostí šátku počítáme, udávaná délka je po praní.

Celá výroba od navrhování vzoru přes tkaní po šití lemů probíhá v České republice. Materiál na šátky má certifikaci Oeko Tex 100.

Šátek posíláme zabalený v látkovém batůžku se stylizovaným logem Loktu She. Přiložená je brožura, ve které najdete informace o nošení dětí a plakát s návodem k použití ring slingu.

Záruční doba jsou dva roky.